Villa Trendy

İptal ve İade Şartları

Ön ödeme ücreti hesabımıza yatırıldıktan sonra veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştikten sonra size yollanan müşteri sözleşmesinin içerisinde iptal şartları yer almaktadır. Villaya giriş tarihinizden 30 gün önceye kadar yapılan iptallerde ön ödeme ücretiniz yanacaktır, çünkü bu ödemenin büyük bir kısmı villa sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.

Kalan ödeme eve giriş esnasında yapılmalıdır. Eğer villaya giriş tarihinize 30 ile 15 gün arası bir süre kala rezervasyonunuzu iptal ettirmek isterseniz kalan ödeme tutarının %50 si müşteriden tahsil edilir. Eğer rezervasyon iptali eve giriş tarihinden 14 gün önce gerçekleşir veya eve giriş yapılmaz ise kalan ödeme tutarının tamamı müşteriden tahsil edilir.

Rezervasyon talebinde bulunduğunuz fakat ödeme işlemi gerçekleştirmediğiniz talebinizi kendiniz herhangi bir yükümlülük altında olmadan iptal edebilirsiniz. Bunun için ‘’Seyahatlerim’’ > ‘’Onaylanan Seyahatlerim’’ bölümüne giderek iptal etmek istediğiniz rezervasyonunuzu seçtikten sonra iptal edebilirsiniz. İptal ederken bırakacağınız iptal notlarınız size daha fazla yardımcı olmamız ve fikirlerinizi değerlendirmemiz açısından önemlidir.

Rezervasyon talebinde bulunduğunuz ve ödemesini size verilen süre içinde tamamladığınız rezervasyonunuzu iptal etmek istediğinizde, iptal sebebinizi müşteri temsilcimiz ve ilan verene iletmeniz durumunda değerlendirmeye alınırsınız. Bu durumda ilandaki iptal kuralı devreye girer. İlan veren ve VillaTrendy.com açısından kurallara uygun bir iade talebi ise VillaTrendy.com panelinde ''Seyahatlerim > Yaklaşan Seyahatlerim'' linklerini takip ederek rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Öncesinde her zaman VillaTrendy.com rezervasyon ekibi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Aynı gün yapılan iptaller ödeme sağlayıcısı (iyzico) tarafından henüz ilan verene ulaşmadığı için tarafınıza online olarak iade edilir. Eğer sonraki tarihlerde iptal etmek isterseniz ödemeniz ilan verene iletildiği için iade işlemleri VillaTrendy.com ve ilan veren koordinasyonu ile manuel olarak yapılır.

Genellikle ödemenin ödeme sağlayıcısı (iyzico) üzerinden tarafınıza ulaşması 3-7 iş günü sürmektedir. Hafta sonu, resmi tatil ya da ülke farklılıklarından doğan zaman aşımları için anlayışınızı rica ederiz.

İptal ve iade konularında detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman +90 242 285 02 70 numaralı telefondan veya +90 530 815 09 70 Whatsapp kanalından VillaTrendy.com destek ekibine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

WhatsApp ile Hemen Ulaş!