Villa Trendy

Nasıl Kiralanır?

Firmanın banka hesabına kiralama bedelinin %40'ı havale ile yollanır. Sonra firmamız tarafından size eposta, fax yada posta ile teyid bilgisi iletilir. Kalan bakiye villa teslimatında nakden teslim alınır.

Depozito

Depozito, villaya girişlerde villa kontrolü yapıldıktan sonra görevli tarafından teslim alınan bir ücrettir. Görevli kimse, villayı kontrol eder. Herhangi bir hasar olmadığı sürece bu ücret size çıkışta aynen iade edilir.

Rezervasyon

Önce kiralanmak istenen villa ve tarih aralığı belirlenir. Sonra ön rezervasyon formundan, belirlenen villa ile ilgili bir istek gönderilir. İlgili villanın müsaitliği tekrar kontrol edilip, rezervasyon işlemi başlatılır. Şirket hesabına ücretin belirli bir kısmını ( bu oran %25 ile %40 arasında değişmektedir ) yatırıldıktan sonra kiralama sözleşmesi müşteriye yollanır. Müşteri, bu sözleşmeyi doldurup, imzalayıp bize geri yolladıktan sonra müşteriye seyahat belgeleri yollanır. Böylelikle seçilen villa, talep edilen tarihlerde müşteri adına rezerve edilmiş olur. Geri kalan ücret ise eve girişte yetkili kişiye teslim edilir.

 

 

 

 

 

WhatsApp ile Hemen Ulaş!