Villa Trendy

Nasıl Kiralarım?

Firmanın banka hesabına kiralama bedelinin %40'ı havale ile yollanır. Sonra firmamız tarafından size eposta, fax yada posta ile teyid bilgisi iletilir. Kalan bakiye villa teslimatında nakden teslim alınır.

Depozito

Depozito, villaya girişlerde villa kontrolü yapıldıktan sonra görevli tarafından teslim alınan bir ücrettir. Görevli kimse, villayı kontrol eder. Herhangi bir hasar olmadığı sürece bu ücret size çıkışta aynen iade edilir.

Rezervasyon

Önce kiralanmak istenen villa veya daire ve tarih aralığı belirlenir. Sonra ön rezervasyon formundan, belirlenen villa veya daire ile ilgili bir istek gönderilir. İlgili villanın veya dairenin müsaitliği tekrar kontrol edilip, rezervasyon işlemi başlatılır. Şirket hesabına ücretin %40 lık kısmı yatırıldıktan sonra kiralama sözleşmesi müşteriye yollanır. Müşteri, bu sözleşmeyi doldurup, imzalayıp bize geri yolladıktan sonra müşteriye seyahat belgeleri yollanır. Böylelikle seçilen villa veya daire  talep edilen tarihlerde müşteri adına rezerve edilmiş olur. Geri kalan ücret ise villaya veya daireye girişte yetkili kişiye teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WhatsApp ile Hemen Ulaş!